• head_banner

Module sa Huawei GPON

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Ang Huawei GPON OLT C ++ optical transceiver sa GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Paghulagway Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board GPLF ang labing gibaligya nga GPON Service Board sa Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Port Interface Card nga adunay B + / C + / C ++ SFP module Pagsuporta sa split ration 1: 128 Transmit Speed: 2.488Gbit / s, Pagdawat Speed: 1.244Gbit / s Interface Type: SC / PC Max Transmit Distance: 20KM Transmit Wavelength: 1490nm, Dawata ang Wavelength: 1310nm Standards Pagsunod: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...