• head_banner

DWDM & OTN

  • 100G Transponder/Converter

    100G Transponder / Converter

    Gisuportahan sa 100G OTN Transmitter ang usa ka QSFP28 client interface ug usa ka CFP line-side interface aron suportahan ang us aka channel nga 100Gbps nga daghang pagbalhin sa datos. Ang labing abante nga teknolohiya sa koheren sa industriya ug FEC sa unahan nga pag-ayad sa teknolohiya sa pag-coding sa coding nga makahimo sa high-kapasidad, long-distance high-performance transmission.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    Ang 200G Muxponder 2x100G nagtapod sa 200G

    Gisuportahan sa 100G OTN Transmitter ang usa ka QSFP28 client interface ug usa ka CFP line-side interface aron suportahan ang us aka channel nga 100Gbps nga daghang pagbalhin sa datos. Ang labing abante nga teknolohiya sa koheren sa industriya ug FEC sa unahan nga pag-ayad sa teknolohiya sa pag-coding sa coding nga makahimo sa high-kapasidad, long-distance high-performance transmission.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP + Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater / Converter / Transponder

    Ang SFP + Multi-Rate Quad Transponder adunay 8 SFP + slots, Ang aparato naghatag us aka dali nga pagpadala sa lainlaing mga protokol, sama sa 1G / 10G Ethernet, SDH STM16 / STM64, OTU1 / OTU1e / OTU2 / OTU2e, Fiber Channel 1/2/4/8 / 10, CPRI, ug uban pa Ang SFP + transponder nagsuporta sa multi-rate nga pag-andar nga adunay mga rate sa optik nga datos gikan sa 1Gbps hangtod sa 10Gbps; Ang lainlaing mga solusyon sa optiko nga imprastraktura nag-uban sa pagkakabig sa media, pagsubli sa signal, pagbag-o sa lambda.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G & 100G Muxponder

    Gisuportahan sa 40G & 100G Muxponer ang 4x10G↔40G o 4x25G↔100G electrical layer multiplexing / demultiplexing, ug gikombertir ang multiplexed / demultiplexed optical signal sa DWDM standard wavelength optical signal. kini ang serbisyo sa DWDM MUX / DEMUX, multi-channel 100G o 40G nga gidala sa sistema sa DWDM. Ang 40G & 100G Muxponder mao ang labing ubus nga solusyon sa gasto alang sa 100G metropolitan area network DWDM transmission.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G & 100G OEO Converter

    Gisuportahan sa 40G & 100G Transponder ang duha nga 40G o 100G nga pag-access sa serbisyo. Ang lainlaing mga solusyon sa optiko nga imprastraktura nag-uban sa pagkakabig sa media, pagsubli sa signal, pagbag-o sa lambda.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M ~ 32G Repeater / Converter / Transponder

     

    Ang SFP28 Multi-Rate Quad Transponder adunay 8 SFP28 slots, Ang aparato naghatag us aka dali nga pagpadala sa lainlaing mga protokol, sama sa 100M / 1G / 10G / 25G Ethernet, SDH STM1 / STM4 / STM16 / STM64, Fiber Channel 1/2/4/8 / 10/16 / 32Gbps, CPRI, ubp.
    Gisuportahan sa transponder sa SFP28 ang pagpaandar sa multi-rate nga adunay mga rate sa optik nga datos gikan sa 1Gbps hangtod sa32Gbps; Ang gilapdon sa mga solusyon sa optiko nga imprastraktura nag-uban ang pagkakabig sa media, pagsubli sa signal, pagkakabig sa lambda.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    Nahiangay nga Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater / Converter / Transponder

     

     Kini nga transponder usa ka 10G fiber to fiber 3R converter repeater ug transponder. Gisuportahan sa transponder nga kini ang mga koneksyon sa SFP + sa SFP + o XFP sa XFP fiber. Gisuportahan ang 1 + 1 nga Awtomatikong linya sa Pagpanalipod sa Pagpanalipod alang sa mga Line port. Ang transponder usa ka transparent nga protokol, naghatag 3R (Re-amplification, Re-forming ug Re-clocking) taliwala sa lainlaing lahi nga lahi sa optical module.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    Blue / Red EDFA Optical Amplifier

    Ang mga modelo sa Single Fiber Bidirectional EDFA Amplifier adunay usa ka Pula ug usa ka asul nga pantalan nga gidisenyo alang sa solong fiber DWDM Solution. Ang laraw sa kini nga mga modelo gigamit alang sa single-fiber DWDM transmission system.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Pag-access sa tunga nga yugto sa EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Sa paggamit sa mga sistema sa layo nga nahimo’g labi kadaghan, ang kaugalingon nga gi-uswag nga tungatunga nga pag-access sa among kompaniya (MSA) EDFA, tunga-tunga nga yugto sa pag-access (MSA) nga EDFA mahimong epektibo nga sulbaron ang pagkawala sa pagsulud nga hinungdan sa DCM ug OADM, gipalayo ang DCM ug Mga banda sa OADM. Ang sangputanan nga pagkawala sa pagsulud nagpaminus sa dugang nga pagkadaut sa sistema nga OSNR.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFA Optical Amplifier - Booster Amplifier

    EDFA Optical Amplifier mAng odule naghatag multi-function, low noise, Erbium-Doped Fiber Amplifier (EDFA) nga mga solusyon, Ang module sa amplifier mahimong mapadagan sa kanunay nga pag-angkon (Automatic Gain Control AGC), kanunay nga gahum sa output (Awtomatikong Pagkontrol sa Kuryente, APC). Ang integrated VOA mahimong awtomatikong ipahiangay aron makab-ot ang hapsay nga spectrum sa nakuha. Mahimo kini nga padakoon ang signal sa C-Band nga adunay o w / o tunga-tunga nga yugto sa pag-access (MSA), nga nagdala sa labi ka pagkaayo sa aplikasyon sa network.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    Device sa Pagbayad sa DCM Dispersion

    Ang function sa huanet optic nga bayad nga adunay bayad sa slope dispersion alang sa standard nga us aka mode nga fiber nga mahimo DCM (G.652) mao ang dispersion ug dispersion slope nga bayad nga broad band sa C-band, nga gitugotan ang sistema nga ma-optimize ang nahabilin nga pagpakatag. Sa nagkatibulaag nga kantidad nga bayad sa 1545nm nga pagdugtong sa wavelength mahimong maabot sa -2070ps / nm.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    Dispersion Compensation Module (DCM)

    Ang Dispersion Compensation Modules naghimo mga bloke sa pagtukod sa HUA6000 Optical Transport System ug nagsilbi sa mga optical node sa komunikasyon aron matul-id ang nahitabong pulso nga katingad-an nga nailhan nga Chromatic Dispersion nga nagpaminus sa labing kadako nga distansya sa pagdala sa datos sa mga optical fibers.

12 Sunod> >> Panid 1/2