• head_banner

40G QSFP +

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP + Optical Module

    Ang QAng SFP+ Ang mga modyul sa transceiver gilaraw alang gamiton sa 40 Gigabit matag segundo nga mga link sa multimode fiber. Nahiuyon sila sa QSFP + MSA ug IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Ang bahin sa optikong transmiter sa transceiver adunay usa ka 4-channel VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) nga han-ay, usa ka 4-channel input buffer ug laser driver, kontrol ug bias mga bloke. Ang bahin sa optikong tigdawat sa transceiver adunay usa ka 4-channel PIN photodiode array, usa ka 4-channel TIA array, usa ka 4 channel output buffer, control blocks. 

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP + Optical Module

    Ang QAng SFP+ Ang mga modyul sa transceiver gilaraw alang gamiton sa 40 Gigabit matag segundo nga mga link sa multimode fiber. Nahiuyon sila sa QSFP + MSA ug IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Ang bahin sa optikong transmiter sa transceiver adunay usa ka 4-channel VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) nga han-ay, usa ka 4-channel input buffer ug laser driver, kontrol ug bias mga bloke. Ang bahin sa optikong tigdawat sa transceiver adunay usa ka 4-channel PIN photodiode array, usa ka 4-channel TIA array, usa ka 4 channel output buffer, control blocks. 

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    40KM 40G QSFP Optical Module

     

    Ang HUAQ40E usa ka module nga transceiver nga gilaraw alang sa 40Km nga aplikasyon sa optik nga komunikasyon. Nahiuyon ang laraw sa 40GBASE-ER4 sa sukaranan nga IEEE P802.3ba. Gibag-o sa modyul ang 4 ka mga input channel (ch) nga 10Gb / s electrical data ngadto sa 4 CWDM optical signal, ug gipadaghan kini sa usa ka channel alang sa 40Gb / s optical transmission. Sa sukwahi, sa bahin sa tigdawat, ang module optically de-multiplexes usa ka 40Gb / s nga pagsulud sa 4 nga signal sa CWDM channel, ug gibag-o kini sa 4 nga output sa datos nga elektrikal.

    Ang mga sentro nga wavelength sa 4 CWDM nga agianan mao ang 1271, 1291, 1311 ug 1331 nm ingon mga miyembro sa CWDM wavelength grid nga gihubit sa ITU-T G694.2. Naglangkob kini usa ka koneksyon sa duplex LC alang sa interface nga optiko ug usa ka konektor nga 38-pin alang sa interface sa elektrisidad. Aron maminusan ang optical dispersion sa long-haul system, kinahanglan gamiton ang single-mode fiber (SMF) sa kini nga modyul.

    Gidisenyo ang produkto nga adunay form factor, koneksyon sa optikal / elektrikal ug digital diagnostic interface pinauyon sa QSFP Multi-Source Agreement (MSA). Gidisenyo kini aron matubag ang labing kabug-at nga kondisyon sa gawas nga operasyon lakip ang temperatura, kaumog ug EMIinterference.

    Ang module modagan gikan sa us aka + 3.3V power supply ug LVCMOS / LVTTL global control signal sama sa Module Present, Reset, Interrupt ug Low Power Mode nga magamit sa mga modyul. Ang usa ka 2-wire serial interface magamit aron magpadala ug makadawat labi ka komplikado nga mga signal sa pagpugong ug aron makuha ang kasayuran sa digital diagnostic. Ang mga indibidwal nga agianan mahimo’g matubag ug ang mga wala magamit nga mga kanal mahimo nga masira alang sa labing kadako nga pagka-flexible sa laraw.

     

    Gibag-o sa kini nga produkto ang datos nga 4-channel 10Gb / s nga elektrikal nga input ngadto sa CWDM optical signal (light), pinaagi sa usa ka gimaneho nga 4-wavelength Distribution Feedback Laser (DFB) nga han-ay. Ang suga gihiusa sa mga bahin sa MUX ingon usa ka datos nga 40Gb / s, nga gipakaylap gikan sa module sa transmitter gikan sa SMF. Gidawat sa module sa tigdawat ang 40Gb / s CWDM optical signal input, ug gipagawas kini sa 4 nga indibidwal nga 10Gb / s nga mga agianan nga adunay lainlain nga wavelength. Ang matag suga sa wavelength gikolekta sa usa ka discrete avalanche photodiode (APD), ug pagkahuman gipagawas isip elektrisidad nga datos pagkahuman gipakusog una sa usa ka TIA ug pagkahuman sa usa ka post amplifier.

     

    Ang HUAQ40E gilaraw uban ang form factor, koneksyon sa optikal / elektrikal ug digital diagnostic interface pinauyon sa QSFP Multi-Source Agreement (MSA). Gidisenyo kini aron matubag ang labing kabug-at nga kondisyon sa gawas nga operasyon lakip ang temperatura, kaumog ug pagpanghilabot sa EMI. Gitanyag sa module ang taas kaayo nga pagpaandar ug paghiusa sa dagway, ma-access pinaagi sa usa ka two-wire serial interface.