• head_banner

10km QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    Ang HUA-QS1H-3110D usa ka parallel nga 100Gb / s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) optical module. Naghatag kini dugang nga kadaghan sa pantalan ug tibuuk nga gasto sa sistema. Ang QSFP28 full-duplex optical module nagtanyag sa 4 nga independente nga padala ug makadawat mga kanal, matag usa makahimo sa 25Gb / s nga operasyon alang sa usa ka tibuuk nga data rate nga 100Gb / s sa 10km nga single mode fiber.