• head_banner

10G SFP +

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP + BIDI

    Ang HUA-NET SFP + ZR Transceiver gilaraw alang sa 8.5G / 10G Fiber- Channel ug 10GBE nga aplikasyon.

    Ang transceiver naglangkob sa duha nga mga seksyon: Ang seksyon sa transmitter naglangkob sa usa ka gipabugnaw nga EML laser. Ug ang seksyon sa tigdawat naglangkob sa usa ka APD photodiode nga gihiusa sa usa ka TIA. Ang tanan nga mga modyul nakatagbaw sa mga kinahanglanon sa kahilwasan sa klase nga laser. Ang mga pag-andar sa HUA-NET SFP + ZR Digital diagnostics magamit pinaagi sa usa ka 2-wire serial interface, sama sa gipiho sa SFF-8472, nga nagtugot sa pag-access sa real-time nga mga parameter sa pagpadagan sa aparato sama sa temperatura sa transceiver, laser bias karon, gipadala nga optical power, nadawat optical power ug boltahe sa suplay sa transceiver.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    10G SFP + CWDM Optical Module


    HUANETs HUACxx1XL-CDH1 Ang CWDM 10Gbps SFP + transceiver gilaraw aron maipadala ug makadawat ang optikal nga datos sa us aka mode nga optical fiber alang sa gitas-on sa link nga 100km. Ang kini nga transceiver naglangkob sa duha nga mga seksyon: Ang seksyon sa transmitter naglangkob sa usa ka CWDM EML laser. Ug ang seksyon sa tigdawat naglangkob sa usa ka APD photodiode nga gihiusa sa usa ka TIA. Ang tanan nga mga modyul nakatagbaw sa mga kinahanglanon sa kahilwasan sa klase nga laser. Ang mga gimbuhaton sa digital diagnostic magamit pinaagi sa usa ka 2-wire serial interface, sama sa gipiho sa SFF-8472, nga nagtugot sa pag-access sa real-time sa mga parameter sa operasyon sa aparato sama sa temperatura sa transceiver, laser bias karon, gipasa nga optical power, nakadawat optical power ug transceiver supply voltage .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP + Dual Fiber Optical Module

     

    Ang HUA-NET SFP + ZR Transceiver gilaraw alang sa 8.5G / 10G Fiber- Channel ug 10GBE nga aplikasyon.

    Ang transceiver naglangkob sa duha nga mga seksyon: Ang seksyon sa transmitter naglangkob sa usa ka gipabugnaw nga EML laser. Ug ang seksyon sa tigdawat naglangkob sa usa ka APD photodiode nga gihiusa sa usa ka TIA. Ang tanan nga mga modyul nakatagbaw sa mga kinahanglanon sa kahilwasan sa klase nga laser. Ang mga pag-andar sa HUA-NET SFP + ZR Digital diagnostics magamit pinaagi sa usa ka 2-wire serial interface, sama sa gipiho sa SFF-8472, nga nagtugot sa pag-access sa real-time nga mga parameter sa pagpadagan sa aparato sama sa temperatura sa transceiver, laser bias karon, gipadala nga optical power, nadawat optical power ug boltahe sa suplay sa transceiver.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP + DWDM

    Ang HUASDxx1XL-C (I) D40 Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers gilaraw alang sa paggamit sa 10-Gigabit Ethernet link hangtod sa 40km sa SingleMode fiber. Nahiuyon sila sa SFF- 8431, SFF-8432 ug ITU-T G.698.1. Ang mga disenyo sa transceiver gi-optimize alang sa taas nga paghimo ug epektibo nga gasto aron masuportahan ang mga kostumer sa labing kaayo nga mga solusyon alang sa telecommunication.

    Ang kini nga transceiver naglangkob sa duha nga mga seksyon: Ang seksyon sa transmitter naglangkob sa usa ka cooled EML laser. Ug ang seksyon sa tigdawat naglangkob sa usa ka PIN photodiode nga gihiusa sa usa ka TIA. Ang tanan nga mga modyul nakatagbaw sa mga kinahanglanon sa kahilwasan sa klase nga laser. Ang mga gimbuhaton sa digital diagnostic magamit pinaagi sa usa ka 2-wire serial interface, sama sa gipiho sa SFF-8472, nga nagtugot sa pag-access sa real-time sa mga parameter sa operasyon sa aparato sama sa temperatura sa transceiver, laser bias karon, gipasa nga optical power, nakadawat optical power ug transceiver supply voltage .