100m 100G CFP2

Gisuportahan sa module nga CFP2-100GBASE-SR10 ang gitas-on sa link nga 100m sa standard nga multi-mode fiber (MMF, G.652). Ang 100 signal sa Gigabit Ethernet gidala sa upat nga wavelength. Ang multiplexing ug demultiplexing sa upat ka wavelength ang gidumala sa sulud sa aparato.

Mga Dagway sa Produkto

 

• Gisuportahan ang mga rate sa 103.1Gb / s hangtod sa 112Gb / s gamay

• Ang MPO 24 nga sulud nga interface sa sulud

• CPPI electrical interface

• Uncooled 10x10Gb / s 850nm transmitter

• 10 ka parehas nga electrical serial interface

• Mahimo alang sa 100m nga adunay OM3 MMF ug 150m nga adunay OM4 MMF

• Ubos nga konsumo sa kuryente <4W

• Digital Diagnostic Monitor Interfacel

• Interface sa Komunikasyon sa MDIO

• Pagsunud sa 100GBASE-SR10

• temperatura sa operasyon nga kaso:

Komersyal: 0 hangtod 70 ° C

Mga aplikasyon

 

• 100GBASE-SR10 Ethernet

• 10 × 11.2Gb / s Multimode OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet