• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    Ang HUA-QS1H-3110D usa ka parallel nga 100Gb / s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) optical module. Naghatag kini dugang nga kadaghan sa pantalan ug tibuuk nga gasto sa sistema. Ang QSFP28 full-duplex optical module nagtanyag sa 4 nga independente nga padala ug makadawat mga kanal, matag usa makahimo sa 25Gb / s nga operasyon alang sa usa ka tibuuk nga data rate nga 100Gb / s sa 10km nga single mode fiber.

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D usa ka parallel nga 100Gb / s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) optical module. Naghatag kini dugang nga kadaghan sa pantalan ug tibuuk nga gasto sa sistema. Ang QSFP28 full-duplex optical module nagtanyag sa 4 nga independente nga padala ug makadawat mga kanal, matag usa makahimo sa 25Gb / s nga operasyon alang sa usa ka tibuuk nga data rate nga 100Gb / s sa 2km nga single mode fiber.

    Ang usa ka optical fiber ribbon cable nga adunay LC / UPC Duplex konektor mahimong i-plug sa QSFP28 module nga sudlanan. Ang husto nga paglinya gisiguro sa mga gabay sa lagda sa sulud sa sulud. Kasagaran dili mahimo nga pagtuison ang kable alang sa husto nga channel sa pag-align sa channel. Ang koneksyon sa kuryente nakab-ot pinaagi sa usa ka 383 pin nga konektor nga sangkad sa MSA nga nagsunod.

    Gidisenyo ang produkto nga adunay form factor, koneksyon sa optikal / elektrikal ug digital diagnostic interface pinauyon sa QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA). Gidisenyo kini aron matubag ang labing kabug-at nga kondisyon sa gawas nga operasyon lakip ang temperatura, kaumog ug pagpanghilabot sa EMI. Ang module mahimong madumala pinaagi sa I2C two-wire serial interface.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 transceiver module gilaraw alang sa 100 Gigabit Ethernet link nga labaw sa 40Km single mode fiber. Ang mga pag-andar sa digital diagnostic magamit pinaagi sa usa ka interface nga I2C, ingon gipiho sa QSFP + MSA. Ug nagsunod sa 100G 4WDM-40 MSA.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Z gilaraw alang sa 80km mga aplikasyon sa komunikasyon nga optiko. Ang modyul adunay sulud nga 4- lane optical transmitter, 4-lane optical receiver ug module management block lakip ang 2 wire serial inter- face. Ang mga signal sa optiko gipadako sa us aka mode nga fiber pinaagi sa usa ka standard nga konektor sa LC sa industriya. Ang usa ka block diagram gipakita sa Larawan 1.